World of dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Развлечение за всеки,който си търси такова .. ;]


5 posters

    Beach Party

    Miss_Megan_Foks
    Miss_Megan_Foks


    Брой мнения : 521
    Join date : 12.03.2009
    Age : 30

    Данни на героя
    Име на героя: Меган Фокс
    БФФ:
    Семейство:

    Beach Party Empty Beach Party

    Писане  Miss_Megan_Foks Пет Авг 12, 2011 11:31 am

    Партито щеше да бъде грандиозно,най-малкото поводът му беше специален.Лунното затъмнение беше един от най-красивите моменти.Събитието щеше да се състои в един от заливите..Навсякъде из пясъка бяха наредени чашки със свещи,придаващи много уют, бяха опънати бели кърпи, над които бяха натрупани много възглавнички за моментът,в който всички искаха да погледат скриващата се луна ..
    Beach Party Seabird%20night%20beach%20shot
    Барът с всички видове коктейли се намираше в морето на обособена платформа,така че нямаше как да не се намокрите,а за музиката отговаряше един уникален Dj , който ще направи купона още по - незабравим.
    Miss_Megan_Foks
    Miss_Megan_Foks


    Брой мнения : 521
    Join date : 12.03.2009
    Age : 30

    Данни на героя
    Име на героя: Меган Фокс
    БФФ:
    Семейство:

    Beach Party Empty Re: Beach Party

    Писане  Miss_Megan_Foks Пет Авг 12, 2011 9:14 pm

    Моментът почти настъпи,като домакиня на партито и организатор трябваше да съм там малко по-рано,но разбира се закъснявах с графикът си, закъснях за официалният обяд, закъснях за следобедният прием,ето че и закъснявах за собственото си парти..Е,както и да е , не можеше да сме перфектни във всичко,но плажът изглеждаше изумително..Светлинките се поклащаха в такт с морският бриз,звучеше все още тиха музика, но изключително ритмични парчета.Коктейли за всички новодошли бяха наредени на големи табли и персоналът след малко щеше да заеме местата си.
    Самата аз бях облечена в къса бяла рокля на Армани - цък ;]
    а отдолу носех бански в същата материя, но нямах намерение да се събличам.
    Събух марковите си обувки и ги хванах в ръка,усещах как пръстите ми се потапят в пясъка и го разриват.И ето след броени минути започнаха да прииждат хора на големи групи.Персоналът бързо се разпръсна, взимайки таблите с алкохола в себе си и се погрижиха новодошлите да имат всичко необходимо,разбира се като организатор познавах всички и лично се заех да ги поздравя:
    -Госпожо Смит .. - последваха две изкуствени целувки,размяна на фалшиви усмивки и любезно приветстване от моя страна - много се радвам, че успяхте да дойдете,настанявайте се, моля Ви !
    -Надминала си себе си този път, Меган. - отбележи тя с изтънчена нотка в гласа и се отправи към близките сепарета със съпруга си .. и след това още, още и още гости,на които се чудех чие първо внимание да привлека...Скоро осъзнах ,колко голям успех щеше да има това събитие , все пак самият му повод беше специален .



    Последната промяна е направена от Miss_Megan_Foks на Пет Авг 12, 2011 9:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Елизабет Маклафлин
    Елизабет Маклафлин
    Мажоретка


    Брой мнения : 24
    Join date : 10.08.2011
    Age : 26

    Beach Party Empty Re: Beach Party

    Писане  Елизабет Маклафлин Пет Авг 12, 2011 9:32 pm

    Естествено не дойдох първа. Мразя да съм първа. Винаги ти се налага да чакаш някого. И така... когато най-сетне пристигнах видях, че имаше едва няколко човека. Все тая. Изглеждаше много хубаво. Седнах на един стол до бара. Барманът беше зает с няколко момичета, които флиртуваха с него. Завъртях очи. Явно добре си върши работата. Огледах се за познати лица, но не виждах. Нямаше ли някой, който поне да поговори с мен. Нацупих се и подпрях главата си с едната ръка. Беше ми адски скучно за сега. Е, надявам се затъмнението да не е най-веселата част от това парти, иначе ще умра. По принцип аз съм по бързите неща. Мразя нещо или някои да ми се влачи. Забих поглед в новата си рокля. Бях я взела специално за това парти, или в случай че има такова. А банският... и той беше нов- бял със сини камъни. Надявах се да не паднат тази вечер.

    П.П. Не дадох снимка на нещата, понеже интернета ми е бавен. angry
    Ториф Орфин
    Ториф Орфин
    Актьорско майсторство


    Брой мнения : 66
    Join date : 05.04.2009
    Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

    Данни на героя
    Име на героя: Име на героя
    БФФ:
    Семейство:

    Beach Party Empty Re: Beach Party

    Писане  Ториф Орфин Пет Авг 12, 2011 11:04 pm

    Ториф не си падаше по партита и купони и съответно доста рядко стъпваше по такива мероприятия. Но сега поводът беше по-специален и реши да направи изключение..
    Колата спря и момчето слезе от нея. Носеше бели бермуди [url=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/33/thumbphpg.png/]цък[/url, фланелка в същия цвят, а на краката си носеше сандали, които бе обул на босо. Наблизо имаше маса и той си взе една кока кола.
    Майкъл Джеймс Смит
    Майкъл Джеймс Смит


    Брой мнения : 16
    Join date : 10.07.2011

    Beach Party Empty Re: Beach Party

    Писане  Майкъл Джеймс Смит Съб Авг 13, 2011 1:12 pm

    Елизабет Маклафлин написа:
    Естествено не дойдох първа. Мразя да съм първа. Винаги ти се налага да чакаш някого. И така... когато най-сетне пристигнах видях, че имаше едва няколко човека. Все тая. Изглеждаше много хубаво. Седнах на един стол до бара. Барманът беше зает с няколко момичета, които флиртуваха с него. Завъртях очи. Явно добре си върши работата. Огледах се за познати лица, но не виждах. Нямаше ли някой, който поне да поговори с мен. Нацупих се и
    подпрях главата си с едната ръка. Беше ми адски скучно за сега. Е, надявам се затъмнението да не е най-веселата част от това парти, иначе ще умра. По принцип аз съм по бързите неща. Мразя нещо или някои да ми се влачи. Забих поглед в новата си рокля. Бях я взела специално за това парти, или в случай че има такова. А банският... и той беше нов- бял със сини камъни. Надявах се да не паднат тази вечер.
    П.П. Не дадох снимка на нещата, понеже интернета ми е бавен. Beach Party 313298198

    О,май беше вечер за парти .. но май му липсвах аз, по - скоро купонджийско присъствие . Хе , облякох си тричетвъртни, бели гащи - тип хавайки, гол до кръста, така че да покажем малко мусколи .. (xD) . В гръб видях русото изкошение,което бях срещнал само преди ден и се бяхме позабавлявали в гората. Взех чаша шампанско и с бързи крачки по пясъка се приближих зад нея,уханието на парфюмът й се разнесе с морският бриз,беше опианяващо отново да го усетя.
    -Красавице! - прозвуча гласът ми зад нея и май я стреснах малко .
    - Е,ще има ли парти тази вечер? - широка усмивка се разля по лицето ми и отпих глътка от кристалната си чаша,очертаваше се скоро да се напия, както бях започнал още с идването.След мен видях да идва позната набита фигура на малко по-високо момче .. партито започваше,особено ако това беше този,който си мислех .
    John Lutz
    John Lutz
    Волейболист


    Брой мнения : 114
    Join date : 21.04.2009

    Данни на героя
    Име на героя: Име на героя
    БФФ:
    Семейство:

    Beach Party Empty Re: Beach Party

    Писане  John Lutz Съб Авг 13, 2011 1:33 pm

    Охох , дълга вечер щеше да бъде щом още със стъпването в частната собственост ме приветстваха с едно голямо уиски..Очаквах да дойде и едно по-специално момиче,надявах се да я видя преди да съм се напил до неузнаваемост . Но трезвото ми състояние нямаше да бъде такова задълго. Беше бяло парти и се бях съобразил максималко с това , че даже се бях поизхвърлил - бяла прилепнала тениска,бял панталон и черни слънчеви очила , нищо че слънцето се беше скрило отдавна. На врата си носех верижка с черна,от войнишките гравирана плочка .
    И ето , че след малко пред мен стоеше стар приятел , който нямах идея, че доори ще идва, като мен беше взел една от чашите и сега разговаряше с някаква руса мацка.
    -Майки , моето момче ! - засмяхме се и двамата и се здрависахме - Ще направим ли от тази превзета гробница парти?! - ухилих му се лукаво и той ми отвърна със същото.
    -Естествено , брат.. Само да ти намерим жена .. - отново последва гърлен смях и се чукнахме .
    -Така, наздраве за нашата вечер! Кой знае кога ще се съберем пак..
    -Скоро ще да е , няма как .. нали знаеш ние пием, когато имаме рожден ден и когато нямаме , хахах ..
    Майкъл Джеймс Смит
    Майкъл Джеймс Смит


    Брой мнения : 16
    Join date : 10.07.2011

    Beach Party Empty Re: Beach Party

    Писане  Майкъл Джеймс Смит Съб Авг 13, 2011 1:54 pm

    Оо,да .. той беше . Значи партито щеше да е велико .. поне за нас. Приближи се и някак всичко се изпълни с цвят.
    -Майки , моето момче ! - засмяхме се и двамата и се здрависахме - Ще направим ли от тази превзета гробница парти?! -определено само това чаках да ми каже.Огледах се и видях,че зад него не идва никой.
    -Естествено , брат.. Само да ти намерим жена .. - отново последва гърлен смях,обърнах поглед към Лизи, той кимна одобрително и се чукнахме .
    -Така,така наздраве за нашата вечер! Кой знае кога ще се съберем пак..
    -Скоро ще да е , няма как .. нали знаеш ние пием, когато имаме рожден ден и когато нямаме , хахах ..
    -Е , нека да ви запозная. Елизабет - Джон, Джон - Елизабет ..
    -Никога не те е бивало в тея неща . - захили се той и каза - Удоволствието е мое .
    -Келнер.. - провикнах се аз - Дамата ни няма питие . - донесоха няколко вида мартини,водка, уиски и няколко коктейла .
    -Май и на нас вече ни липсват .. - погледнах полупразната си чаша,спогледахме се и ги допихме на екс..

    Sponsored content


    Beach Party Empty Re: Beach Party

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Нед Май 19, 2024 6:42 am